محل تبلیغات شما

با نزدیک شدن به روز ولنتاین ، من می دانم چه فکر می کنید. آنها نوع پنیر هستند ، اینطور نیست؟ خوب ، آنها بسیار لعنتی پنیر هستند! اما ، آنها جذابیت های خاص خود را دارند. بنابراین من در اینجا هستم ، برای شما آموزش های زیبایی فوق العاده زیبایی زیبایی ناخن را که برای امتحان کردن وسوسه خواهید شد ، برای شما عزیزان ارائه می دهم!

بنابراین ، بیایید قلب قلب (هاها ، آن را دریافت کنیم)؟

طرح های هنری ناخن روز ولنتاین
در اینجا ایده های ناخن جالب روز ولنتاین را می توانید امتحان کنید!

1. یک روز ولنتاین بسیار plaid
طراحی ناخن بسیار زیبا با طرح ولنتاین
تصویر: منبع

من هنگام خرید می توانم مقاومت در برابر چیدن دکمه پیراهن شطرنجی را ندارم. آنها ضعف مطلق من هستند. بنابراین ، شما می توانید لذت من در مورد بهم زدن روی ناخن ها را تصور کنید!

شما نیاز خواهید داشت
لاک ناخن قرمز
لاک ناخن قهوه ای
لاک ناخن سفید
نوار
نوار ناخن
آموزش
شما باید ناخن های خود را به عنوان پایه رنگ کنید.
حال برای ایجاد شکل ظاهری طرح دار ، از یک نوار ناخن فرو رفته در لاستیک قهوه ای استفاده کنید تا الگوی طرح دار را ایجاد کنید. ما از قهوه ای استفاده می کنیم تا ظریف به نظر برسد. استفاده از سایه تیره خیلی قوی خواهد شد.
شکل قلب را در بعضی از نوارها برش دهید. از آن به عنوان استنسیل برای ناخن های انگشتان میانی و انگشت شست استفاده کنید.
نوارهایی را برای ناخن انگشت شاخص برش دهید.
می توانید قلب را برای انگشت حلقه و صورتی بصورت رایگان انجام دهید یا در صورت نیاز از یک استنسیل استفاده کنید.
آن را با یک کت بالا ببندید ، و همه شما آماده هستید!
2. ولنتاین های رنگارنگ
Colorful-Valentines.jpg، Pinit

برای ایجاد این هنر ناخن رنگارنگ روز ولنتاین از سایه های مختلف صورتی استفاده کنید. اگر یکی از طرفداران نوار هستید این برای شما مناسب است.

شما نیاز خواهید داشت
لاک ناخن صورتی روشن
لاک ناخن صورتی تیره
لاک ناخن داغ صورتی
لاک ناخن سفید
ابزار نقطه گذاری
آموزش
به طور متناوب ناخن های خود را با رنگ صورتی داغ و سفید رنگ کنید ، جایی که میخ های انگشت شست ، میانی و صورتی رنگ صورتی داغ و بقیه به رنگ سفید باشد.
صبر کنید تا خشک شود یا یک لایه خشک سریع سریع بمالید.
نوارهای نواری را برش داده و آن را به صورت عمودی در مرکز قرار دهید.
هر طرف ناخن را با رنگ هایی که از قبل روی ناخن موجود نیست ، بکشید.
نقاطی را در نوار میانی روی یک ناخن ایجاد کنید و در قسمت بعدی آن را با قلب متناوب کنید.
به همین سادگی است! با یک کت بالا آن را تمام کنید!
3. ولنتاین روشن
Bright Valentine Nail Art Pinit

این هنر ناخن زیبا برای ایجاد شیک و سرگرم کننده است. استفاده از رنگ های صورتی ، طلایی و سفید این نگاه را به هم می بخشد.

شما نیاز خواهید داشت
لاک ناخن صورتی
لاک ناخن طلایی
لاک ناخن سفید
لاک ناخن سیاه
نوار ناخن
ابزار نقطه گذاری
گل میخ های طلا
آموزش
ناخن های ایندکس و انگشتان صورتی خود را صورتی رنگ کنید.
از طلا به عنوان لهجه استفاده کنید و انگشت حلقه را با آن رنگ کنید.
ناخن های انگشت وسط و انگشت شست باقی مانده را به رنگ سفید بکشید.
از نوار ناخن آغشته به لاک ناخن سیاه استفاده کنید تا کلمه عشق را بر روی انگشت میانی خود بنویسید.
 با استفاده از ابزار dotting در لاک سیاه ، نقاط پولکا ایجاد کنید.
گل میخ های طلا را روی ناخن هایی که به رنگ صورتی رنگ کرده اید ، یعنی شاخص و صورتی رنگ کنید.
همه چیز را با یک کت بالا ببندید!
4- عشق در مورس
عشق در مورس ناخن هنر Pinit

شاید شما کسی باشید که کاملاً دوست ندارد چیزهایی را با حروف و کلمات بیان کنید. شاید دوست دارید ابراز عشق خود را در نقاط و خطوط. این هنر ناخن "کد عشق" را در کد مورس بیان می کند ، و نمی تواند هیچ رایانه ای را بدست آورد!

شما نیاز خواهید داشت
لاک ناخن سیاه
لاک ناخن طلایی
رشته طلایی
خلال دندان
آموزش
کد مورس را برای کلمه "عشق" جستجو کنید و آن را روی یک کاغذ بکشید.
رشته ها را به طول دلخواه برش دهید.
با رنگ مشکی به عنوان پایه ای برای این هنر ناخن شروع کنید.
رشته را با دقت قرار دهید و نقاط را با یک خلال دندان آغشته به لاک ناخن طلایی ایجاد کنید.
5. مارک های رژ لب
رژ لب مارک ناخن Art Pinit

"لکه های رژ لب شما ، روی لبه جلوی مغز سمت چپ من ." من این آهنگ را با قطار دوست دارم و فکر کردم در این شرایط کاربرد دارد ، مگر اینکه لکه های رژ لب این بار روی ناخن های شما باشد! در اینجا یک هنر ناخن ساده اما در عین حال زیبا وجود دارد که دستیابی به آن بسیار آسان است!

شما نیاز خواهید داشت
لاک ناخن
لاک ناخن قرمز
نوار ناخن
ابزار نقطه گذاری
آموزش
به عنوان پایه خود با شروع کنید.
برای ایجاد شکل لب از نوار ناخن استفاده کنید.
سپس با استفاده از یک ابزار نقطه گذاری غرق در ، همانطور که در تصویر نشان داده شده است ، رنگ یک لکه رژ لب را ایجاد کنید.
آن را با یک کت بالا ببندید ، و خوب است که بروید!
6. ولنتاین طلای رز
گل رز ولنتاین طلای ناخن Art Pinit

باشه ، من عاشق این یکی هستم چگونه نمی توانم؟ هر چیزی طلا افزایش یافت ، و من برای آن ضعیف هستم. پاستیل سایه زیبایی است که ظاهر را تکمیل می کند.

شما نیاز خواهید داشت
لاک ناخن طلای گل رز
لاک ناخن صورتی پاستیل
لاک ناخن سفید
نوار ناخن
برچسب آرماتور (اختیاری)
آموزش
تمام ناخن های خود را با سایه صورتی پاستیل رنگ کنید.
اگر کنترل خوبی دارید ، می توانید این کار را با دست آزاد انجام دهید. اگر ندارید ، از یک برچسب تقویت استفاده کنید.
آن را به نصف برش دهید و با طلای گل رز یک مانیکور فرانسوی ایجاد کنید.
با استفاده از نوار ناخن آغشته به رنگ سفید ، نیم قمر را در نزدیکی کوتیکول ایجاد کنید.
آن را با یک کت بالا ببندید ، و خودتان یک روز مانیکور زرق و برق دار خواهید داشت!
طرح های ناخن های قلب و گل رز
ما به بعضی از هنرهای عمومی ناخن روز ولنتاین نگاه کرده ایم ، حالا بیایید به هنر ناخن نگاهی بیندازیم

مرجع:ثانیکالا

خرید ژل تنگ کننده واژن

روش خرید روغن خراطین اصل روجا و 11 خاصیت مهم آن

20 عکس آرایش چشم شگفت انگیز برای الهام بخشیدن به شما

ناخن ,، ,های ,یک ,رنگ ,استفاده ,را با ,آن را ,استفاده کنید ,ایجاد کنید ,ناخن های ,نیاز خواهید داشتلاک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه عمومی امام صادق(ع) اندان