محل تبلیغات شما

آیا رنگ لب کامل و غنی را می خواهید که در تمام طول روز دوام داشته باشد؟ پاسخ در یک رژ لب مات است. روند زیبایی و زیبایی پیش می رود ، اما به نظر می رسد که لب مات برای ماندن در اینجاست ، و من نمی توانم خوشحال تر باشم - پیچیده ، جسورانه و از همه مهم تر ، چسبنده نیست! من رژلب مات Maybelline Color Show Matte را امتحان کردم و اگر مشتاق هستید بدانید که این رژ لب چگونه عمل می کند ، ادامه را بخوانید. در اینجا بررسی مفصل من درباره این رنگ لب مات خامه ای از یکی از مارک های مورد علاقه داروخانه من است.

Maybelline نمایش رنگ رژ مات بررسی
رژ لب های Maybelline Color Show Matte اولین رنگ های مات کرم مرطوب کننده هستند. هنگامی که روی این رنگ مات سعی می کنید ، ترکیبی از رنگ جسورانه و پر جنب و جوش دریافت می کنید. با فرمول مرطوب کننده فوق العاده مراقبت غنی شده است. Maybelline نیویورک 12 سایه رژ لب رنگ محبوب رژ لب نشانگر را به صورت مات به ارمغان می آورد!

Maybelline نمایش رنگ رژ لب مات Pinit

ویژگی ها و مزایا
آنچه ادعاهای Maybelline را در مورد ویژگی ها و مزایای دامنه رژ لب های رنگی مات ارائه می دهد در اینجا آمده است:

هیدراتاسیون همه روزه را فراهم می کند
رنگ لب در گرما و رطوبت شدید محو نمی شود
سایه ها بدون خشک شدن لب های شما صادق می مانند
در رنگهای مختلف موجود است
به راحتی سوار می شود
ماندگار
عناصر
Isononyl ، Isononanoate ، Octyldodecanol ، Oleyl Erucate، Silica، Cera Alba / Beeswax، Lake Fhenyl Trimethicone، Wax Synthetic، Sesamum Indicum Oil Oil، Sesamum Indicum Oil Oil، Sesame Indicum Oil Oil، Glycol Copolymer، Mica، Parafin، Cera Microcristalininina هکتریت ، دی متی ، پارافوم / رایحه ، توکوفریل استات ، پنتایریتیتیل تترا-دی-تی-بوتیل هیدروکسی هیدروکینامات ، تیتانیوم دی اکسید ، سیترونلول ، لینالول ، لیمونن ، مل / عسل ، آلفا-ایزومتیل یونون ، هیدروکسید آلومینیوم ، تتسفرول

بسته بندی
رژ لب Maybelline Color Show Matte با یک لبه مشکی در مرکز ، مطابق با سایه رژ لب ، به یک لوله سیاه درجه یک می رسد. در بسته بندی پلاستیکی بسته شده است که اطلاعاتی از قبیل لیست مواد تشکیل دهنده ، قیمت و تاریخ تولید را در اختیار شما قرار می دهد. رژ لب با کمی کلیک بسته می شود و در همه حال از امنیت استفاده می کند. بدون نگرانی در مورد باز شدن لوله و ایجاد آشفتگی می توانید آن را در کیف خود حمل کنید. برچسب در پایین اطلاعاتی درباره نام سایه آن به شما می دهد.

تجربه من با رنگ رژ لب Maybelline نمایش مات
Maybelline با محصولات رنگی فوق العاده ای تحت عنوان Color Show خود عرضه کرده است. وقتی از این خط به رنگهای پر جنب و جوش رسیدم ، هیجان زده شدم که آنها را امتحان کنم و از بین 12 سایه چند مورد را برداشتم. تجربه من در مورد رژ لب مات Maybelline با رنگ مات است.

بافت و رایحه
استفاده از این رژ لب آسان است - بدون کشیدن یا کشیدن ، به آرامی روی لب می چرخد. بافت آن نسبتاً خامه ای است. این یک مات مات واقعی نیست ، به این معنی که واقعاً روی لب ها خشک نمی شود. با این حال ، پس از کاربرد ، کاملاً مات به نظر می رسد ، اما در عین حال ، لب های شما را دچار کمبود و ناخوشایند نمی کند.

این عطر ملایم و ملایم است و بسته به سایه متفاوت است.

رنگدانه و عملکرد
وقتی صحبت از رنگدانه می شود ، این فرمول در طبقه متوسط ​​تا عمیق قرار می گیرد. این رنگدانه بسیار رنگی نیست ، اما چندین تعویض به راحتی در رسیدن به نتیجه مطلوب به شما کمک می کنند.

آنچه من در مورد این رژ لب بیشتر از همه دوست داشتم این است که فرمول آن هرگز تمیز نمی کند که لبهایم را خشک کند (مانند بیشتر رژهای مات در گذشته انجام شده است) و سایه ها به رنگ آنها صادق است. همچنین ، احساس چسبندگی یا چسبندگی روی لب ها ندارد. رنگ آن از بین نمی رود ، مهم نیست که هوا چگونه است.

قدرت ماندن
با تجربه من ، این رژ لب حدود چهار تا پنج ساعت می ماند. این می تواند از وعده های غذایی و نوشیدنی های سبک زنده بماند ، اما پس از یک وعده غذایی سنگین نیاز به تماس مجدد دارد. فرمول آن همه آنقدرها منتقل نشده و تا بعد از ظهر باقی مانده است.

سایه های رژ لب مات Maybelline
محدوده رژ لب Maybelline Color Show Matte در 12 سایه مختلف ، از قرمز ، پینک و پرتقال گرفته تا قهوه ای و حبه ای ارائه می شود. در اینجا نحوه ظاهر و عملکرد هر سایه آورده شده است.

قدرت صورتی M101

رژ لب مات Maybelline نمایش رنگ مات - Pink Power M101 Pinit
اگر به حالت خرگوش هستید ، سایه "قدرت صورتی" صورتی عالی باربی است که فورا صورت شما را روشنتر می کند. به نظر می رسد یک سایه بسیار یکپارچهسازی با سیستمعامل ، مستقیم از دهه 80. همچنین مناسب همه تن پوست است و برای بهار یا تابستان مناسب است!

M102 پاپ صورتی

Maybelline نمایش رنگ رژ لب مات - Pop of Pink M102 Pinit
این یک صورتی خاموش است ، و بسیار لطیف و نه به نظر می رسد. این تون های پوستی متوسط ​​و عادلانه را به خوبی تکمیل می کند و سایه مناسبی برای پوشیدن روزانه برای نوجوانان ، دانشجویان دانشگاه و ن شاغل ایجاد می کند.

M103 مرجان را سنگ بزنید

رژ لب مات Maybelline - مات Coral M103 Pinit را سنگ بزنید
این سایه صورتی و مرجانی است ، و به نظر می رسد برای بهار ساخته شده است! این رنگ بسیار شیک و انتخابی ایده آل برای خانمهای جوان است.

M104 Flaming Fuchsia

رژلب مات رنگی Maybelline - Flaming Fuchsia M104 Pinit
این سایه برای همه نیست! فوق العاده جالب است

مرجع:ثانیکالا

خرید ژل تنگ کننده واژن

روش خرید روغن خراطین اصل روجا و 11 خاصیت مهم آن

20 عکس آرایش چشم شگفت انگیز برای الهام بخشیدن به شما

، ,لب ,مات ,رژ ,رنگ ,maybelline ,رژ لب ,لب مات ,می رسد ,رنگ رژ ,به نظر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها